Гра в калюжі замість футболу (відео)

Минулого уїк-енду юнаки Академії Спортивного клубу «Чайка» відчули на собі безвідповідальність з боку керівників Дитячо-юнацької футбольної ліги України

В суботу, 17 жовтня, наші юнацькі команди мали приймати однолітків з ДЮСШ «Прилуки» в рамках 6 туру Першої ліги Дитячо-юнацької футбольної ліги України. З самого ранку у Києві та передмістях йшов дощ, який не вщухав не на хвилину. Вже задовго до початку матчу (12:00) було зрозуміло, що футбольне поле на «Козак-Арені» буде залито водою. Грати в таких умовах небезпечно для юнаків. Але арбітр прийняв рішення розпочинати матч команд U-17. Гравці обох команд боролися з калюжами та ризикували отримати травму рівно 40 хвилин, лише після цього арбітру зустрічі дозволили припинити матч. На другий тайм команди вже не вийшли. Поєдинок команд U-15 був відмінений.

– На жаль, ніхто не почув нас, хоча ми звертали увагу на те, що розпочинати гру в таких умовах неможливо. Я був впевнений, що це зрозуміють всі, але… На щастя, у перерві хтось з відповідальних осіб дозволив арбітру припинити знущання над дітьми. Тепер рішення про долю гри за компетентними органами, – прокоментував події суботи старший тренер СК «Чайка» U-17 Максим Головко.

Сподіваємось, наступного разу за таких погодних умов керівництво ДЮФЛУ не буде популяризувати юнацький футбол таким чином