Довгоочікувана!

В матчі 22 туру чемпіонату Другої ліги Спортивний клуб «Чайка» переміг дублюючий склад луцької «Волині»

На протязі 9 матчів наша команда не могла здобути бажані три очки за перемогу. Нарешті, сьогодні це сталося! Підопічні В’ячеслава Богодєлова переграли команду «Волинь-2» з рахунком 2:1, перервавши цю неприємну для себе серію.

Борщагівці виграли заслужено. Наша команда виглядала краще за суперника і мала більше нагод для взяття воріт. На початку матчу мав момент Андрій Бартошук, але в нього не вийшов удар. Потім блискуче стріляв з-за меж штрафної Антон Музиченко – воротар гостей потягнув м’яча з дев’ятки. А коли зліва на ворота вийшов Емін Сафіханов, здавалося б м’ячу нікуди подітися, але і тут «Волинь» врятував голкіпер. Та все ж до перерви нашій команді вдалося відзначитися. Удар Олега Лиги спочатку заблокували, але нападник «Чайки» не виключився з боротьби і зумів зробити навіс на лінію воротарського майданчику, а там Володимир Тименко пострілом голови розстріляв ворота – 1:0.

У другому таймі теж були непогані удари у виконанні Бартошука і Погранічного. Але голом-красенєм відзначився Данило Гуральський, який лише другу гру проводив у складі борщагівців. Сафіханов заробив штрафний на лівій бровці, а Гуральський прямим пострілом вразив дальню дев’ятку! Саме цей гол став переможним.

Треба віддати належне гостям, вони теж мали моменти. Ще на початку матчу нашу команду врятував Бартошук, коли підстрахував Шкарбана на лінії воріт. Після перерви такий самий порятунок був від Сафіханова. Кілька небезпечних ударів ліквідував наш воротар. Та все ж «Чайка» була ближче до перемоги.

З неприємностей… Кирило Коваленко щойно відновився після важкої травми і знову зазнав пошкодження. Наскільки серйозне, стане відомо найближчим часом. Тримайся, Кирило!