«Джуніорс» був сильнішим

Команда U-17 Спортивного клубу «Чайка» зіграла черговий матч на Попередньому етапі (Дмитрівська зона) чемпіонату ОТГ

В рамках 6 туру підопічні Максима Головка гостювали у Шпитьках. Наша команда юнаків протистояла досвідченим гравцям з футбольного клубу «Джуніорс», який також є учасником чемпіонату Київщини та чинним срібним призером минулого сезону. У першому таймі борщагівцям більш-менш вдавалося грати на рівних. Так Сергій Печений зміг зрівняти рахунок, а наприкінці тайму господарі забили вдруге. Але до цього все той же Печений міг виводит уперед саме нашу команду.

У другому таймі позначився досвід гравців «Джуніорса», за рахунок чого господарі поля ще тричі вразили ворота нашої команди. Кінцевий рахунок – 5:1 на користь команди зі Шпитьків.

До закінчення Попереднього етапу залишилось три тури. Наступного уїк-енду підопічні Максима Головка прийматимуть ФК «Дмитрівка».