Два – в плюсі, чотири – в мінусі

Сьогодні, 3 липня, Спортивний клуб «Чайка» провів контрольний матч проти молодіжки донецького «Шахтаря»

Гра відбулась на загородній базі Академії донетчан у Щасливому (Бориспільський район). Головний тренер борщагівців Владислав Савчук вже звично використав два різних склада у кожному з таймів. Рахунок матчу – 4:2 на користь «гірників». У першому таймі наш суперник двічі вразив ворота СК «Чайка» на 12 і 17 хвилинах. Після перерви борщагівцям вдалося відігратися. Спочатку Андрій Бартошук відіграв один м’яч (77 хвилина), а на 82-й хвилині гравець, який перебуває на перегляді, зробив рахунок 2:2. На жаль, дві прикрі помилки нашої команди наприкінці матчу не дозволили здобути позитивний результат.

Наступну контрольну гру наша команда проведе у вівторок, 6 липня.