Почесна нічия у Чернігові

В четвер, 15 липня, Спортивний клуб «Чайка» провів контрольну гру проти чернігівської «Десни»

Товариська зустріч з представником Прем’єр-ліги відбулась на домашньому стадіоні «Десни» ім. Юрія Гагаріна. В кожному з таймів команди обмінялися голами. Тільки в перші 45 хвилин рахунок відкрила «Десна» (Безбородько, 11 хвилина), а борщагівці відігравалися (Русьян, 19 хвилина). Після перерви вже СК «Чайка» вийшов вперед (Лига, 53 хвилина), а господарі зрівняли з пенальті (Шевцов, 64 хвилина). Отже, матч закінчився почесною нічиєю 2:2 для нашої команди.

Стартовий склад СК «Чайка»: ГНП, Бартошук, Цебро, Музиченко, Мосіюк, ГНП, ГНП, Русьян, Погранічний, Лига, Нівалдо.
На заміну виходили: Малишкін, Шакун, ГНП, ГНП, Клименко, Кочубинський, ГНП, Куноун, ГНП.

Ще два дні команда працюватиме на тренувальному зборі у Плисках, після чого повертається додому і цілеспрямовано готуватиметься до стартового матчу сезону 2021/2022 проти чернівецької «Буковини».