За моментами – нічия, за голами – поразка

Лідер групи А «Лівий берег» у матчі 4 туру Другої ліги дав наочний урок нашій команді по реалізації гольових моментів

Попри розгромну поразку, підопічні Владислава Савчука провели непогану гру у гостях проти дебютанта Другої ліги. Борщагівці дуже сміливо почали зустріч і за рахунку 0:0 створили кілька небезпечних нагод у воріт легендарного Віталія Реви. На жаль, удари Лиги ногою і Тименка головою не принесли користь нашій команді – м’яч не захотів опинитися у сітці. А на простріл Погранічного зліва ніхто з наших нападників не встиг. Господарі поля лише на екваторі тайму знайшли свою гру і одразу відкрили рахунок. А згодом забили вдруге, продемонструвавши гарне вміння вичавлювати максимум з мінімума.

Після перерви у нашої команди також були нагоди забити. Але спочатку Тименко не зміг  відправити м’яча у ворота з кількох метрів, а пізніше наш нападник перевірив на міцність стійку. У відповідь «Лівий берег» провів дві показові атаки, які завершилися голами. Тож, урок по реалізації моментів у виконанні лідера групи можна вважати зарахованим.

«Лівий берег» – СК «Чайка» – 4:0 (2:0)

Голи: 1:0 Петренко (27). 2:0 Меладзе (38). 3:0 Акименко (77). 4:0 Морозенко (90+1)

Лівий берег: Рева, Соколов, Курко (Співаков, 75), Іщенко, Карамушка, Пінчук, Запорожан, Старгородський (Морозенко, 83), Ксьонз (Воронін, 79), Меладзе Акакі (Булига, 59), Петренко (Акименко, 72). Запасні: Ситников, Проценко, Цолан, Рожко, Євтіхов, Берко

Чайка: Злотар, Бартошук, Малишкін, Потопальський, Мосіюк, Сичевський (Довгий, 52), Соловйов (Мнишенко, 79), Пограничний (Русьян, 46), Нівалдо (Василенко, 57), Лига (Аракелян, 71), Тименко. Запасні: Іванов, Кузнєцов, Лазарець

Попередження: Старгородський, 45+1, Іщенко, 50, Аракелян, 80, Бартошук, 83, Соколов, 90+2

Суддя: Маляр Віталій (Хмельницький)

18:00; 14.08.2021. Гнідин. Стадіон “Лівий Берег”. 850 глядачів; поле 5; +27С