Поразка за десять хвилин

Вдруге у поточному чемпіонаті Другої ліги Спортивний клуб «Чайка» програє з різницею у чотири голи

У неділю, 5 вересня, в рамках 7 туру Другої ліги України 2021/2022 борщагівці приймали одного із лідерів групи А – черкаський ЛНЗ. Те, що гра буде надважка для підопічних Владислава Савчука, розуміли всі. По-перше, на сьогодняшній день ЛНЗ є чи найсильнішим клубом третього дивізіону, незважаючи на те що грає у статусі дебютанта ПФЛ. Черкащан очолює досвідчений тренер Юрій Бакалов, а у складі багато гравців, які пройшли школу Першої і Прем’єр ліг. По-друге, наша команда не мала можливості зіграти цей матч в оптимальному складі. Надовго випав з тренувального процесу Олег Лига, ще заліковують травми Тимур Погранічний, Антон Музиченко, Михайло Цебро і Нівалдо. А протягом тижня в лазарет потрапив ще й Андрій Соловйов. Ці шість гравців є основними для борщагівців і звичайно такі кадрові втрати позначаються на грі.

Не дивно, що Владислав Савчук обрав на цей матч оборонну тактику і в першому таймі задумка коуча борщагівців повністю спрацьовувала. Особливих моментів відкрити рахунок у гостей не було. Хіба що Войцеховський пробивав після навісу і м’яч пройшов поруч зі стійкою. Загалом наша команда справлялася зі спробами суперника чинити тиск, тому під час перерви на табло горіли справедливі нулі.

А те що сталося з обороною СК «Чайка» на початку другого тайму, навіть важко пояснити. Протягом 10 хвилин захисна лінія борщагівців тричі дозволила супернику забити гол. Власне, гра була зроблена ще після першого взяття воріт Дмитра Іванова на 50 хвилині. Напевно, наша команда зломалась психологічно і більш досвідчені гравці ЛНЗ довели свою справу до логічного завершення, забивши ще двічі на 58 і 60 хвилинах. Зрозуміло, що за рахунку 0:3 проти такої команди як ЛНЗ можна було лише догравати матч. У підсумку гості забили вчетверте вже у доданий час. А молоді гравці Спортивного клубу отримали нехай гіркий, але все ж таки досвід боротьби з таким сильним суперником.

Наступну гру у чемпіонаті Другої ліги України наша команда знову зіграє на власному полі. У неділю, 12 вересня, СК «Чайка» прийматиме закарпатський «Мункач».

СК ЧАЙКА – ЛНЗ – 0:4 (0:0)

Голи: 0:1 Сніжко (50). 0:2 Галенко (58). 0:3 Пучковський (60). 0:4 Сула (90+3)

СК «Чайка»: 33.Іванов, 2.Малишкін, 74.Потопальський, 21.Бартошук (к), 77.Мосіюк, 6.Довгий, 44.Сичевський (17.Мнишенко, 71), 22.Русьян (36.Клименко, 72), 13.Василенко, 55.Шакун (8.Коваленко, 80), 9.Тименко (99.Лазарець, 71). Запасні: 23.Злотар, 70.Міхєєв, 5.Кузнєцов. Головний тренер: Владислав Савчук

ЛНЗ (Черкаси): 1.Попович, 23.Насонов (33.Голіков, 77), 3.Лопирьонок, 8.Сафонов (к), 17.Норенков, 7.Сторчоус, 5.Євдокимов (14.Долінський, 68), 18.Сніжко, 87.Войцеховський (10.Бобко, 63), 11.Пучковський (27.Тищенко, 68), 71.Галенко (94.Сула, 77). Запасні: 13.Панченко, 96.Куксенко, 21.Замуренко, 89.Волков, 20.Тарасенко, 12.Бурлін. Головний тренер: Юрій Бакалов

Попередження: Довгий (57) – Євдокимов (44), Насонов (45+1)

Арбітр: Андрій Кошура (Чернівці)