Дубль Магомеда і Карасевич

У суботу, 4 вересня, молодіжна команда СК «Чайка» здобула чергову перемогу у чемпіонаті КСРФФ

Команда Максима Головка грала у Боярці. Суперником борщагівців в рамках 3 туру Першої ліги КСРФФ була команда «Стара Боярка».

Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, хоча у обох команд було кілька нагод відзначитися. Двічі нашу команду рятував Олександр Сидорчук, у відповідь могли забити Кратов і двічі Клименко. Зокрема Владислав не реалізував вихід віч-на-віч.

У другому таймі перевага нашої команди була суттєвою. Спочатку знову не реалізував вихід віч-на-віч Клименко, після чого Могамед Кратов ударом здалеку відкрив рахунок. На 80-й хвилині він же збільшив перевагу борщагівців пострілом з 25 метрів. А крапку в матчі за кілька хвилин до фінального свистку поставив Іван Карасевич, реалізувавши індивідуальний прохід.

Після трьох турів наша команда разом з «Колосом» із Музичів лідирує у Першій лізі КСРФФ.

«Стара Боярка» – СК «Чайка U-19» – 0:3 (0:0)

Голи: Кратов (64, 80), Карасевич (90+3)

СК «Чайка U-19»: Сидорчук, Калмиков, Козаченко (Петрусь, 58), Тіняков, Павленко (Боровський, 46), Кочубинський (Карасевич, 88), Мельников (Войтенко, 46), Кратов, Кірносов, Кирпань (Пивовар, 46), Клименко.