Розгром «Колоса» на «Козак-Арені»

В матчі 8 туру Першої ліги чемпіонату Києво-Святошинського регіону Молодіжна команда СК «Чайка» завдала розгромної поразки «Колосу» з Музичів

Сьогодні, 9 жовтня, на «Козак-Арені» у Петропавлівській Борщагівці підопічні Максима Головка приймали одного з головних переслідувачів у боротьбі за вищі місця другого дивізіону чемпіонату Києво-Святошинського регіону – команду «Колос» з Музичів. Гра закінчилася з рахунком 7:0 на користь нашої команди.

Фактично долю матчу було вирішено ще до перерви. Двічі відзначився Нікіта Кирпань, по одному голу забили Владислав Клименко і Кирил Кірносов, а Федір Кочубинський реалізував пенальті – 5:0 після першого тайму.

У другому розгром довершили влучними ударами Ярослав Мнишенко і Хоусам Раїб.

Отже, після 8 турів Молодіжна команда СК «Чайка» має 21 очко і впевнено лідирує у турнірній таблиці