За крок до чемпіонства

Минулої неділі наша Молодіжна команда зробила величезний крок до перемоги у Першій лізі чемпіонату Києво-Святошинського регіону

В рамках 10 туру підопічні Максима Головка приймали «Фаворит» з Тарасівки. Протягом усього матчу перевага команди СК «Чайка» U-19  була відчутною, про що свідчить підсумковий рахунок гри – 7:1. Ще до перерви борщагівці тричі розписалися у ворот суперника, а у другому таймі на чотири голи нашої команди гості відповіли одним влучним ударом.

СК «Чайка» U-19 – «Фаворит» – 7:1 (3:0)

Голи: 1:0 Мнишенко (4). 2:0 Кірносов (43). 3:0 Кочубинський (44, пенальті). 4:0 Олешко (49). 5:0 Кочубинський (63, пенальті). 5:1 Захарчук (74). 6:1 Мнишенко (78). 7:1 Карасевич (82).

СК «Чайка» U-19: 1.Сидорчук, 4.Калмиков (27.Боблак, 46), 15.Кочубинський, 6.Д’яченко, 24.Тіняков (к), 89.Мнишенко, 7.Кратов (22.Кирпань, 46), 25.Олешко, 18.Кірносов (2.Козаченко, 46), 10.Лазарець, 9.Боровський (36.Карасевич, 62). Старший тренер: Максим Головко

Отже, після 10 турів наша команда набрала 27 очок і впевнено лідирує у турнірній таблиці перед останнім туром чемпіонату. Головний конкурент борщагівців – СК «Софія» – має 21 очко і дві гри в запасі. У вівторок, 26 жовтня, СК «Софія» зіграє перенесений матч з ЦСКА. Якщо армійці зможуть відібрати очки у цій грі, команда СК «Чайка» U-19 автоматично стає переможцем Першої ліги. Якщо ні, то крок до чемпіонства борщагівці мають зробити найближчої неділі, 31 жовтня, у Вишневому, коли проведуть останню гру чемпіонату на виїзді проти команди «Гостинний Двір». В цьому матчі наша команду влаштує навіть нічия.