«Епіцентр» (Дунаївці) – СК «Чайка». Прев’ю матчу

Найближчої п’ятниці наша команда зіграє заключний матч осінньої частини чемпіонату Другої ліги України

Група А. Матч 20 туру. 26 листопада. Дунаївці. Стадіон «Колос». 14:00. Арбітр: Степан Лапко (Львів)

Між собою команди провели три матчі. Вперше «Епіцентр» і СК «Чайка» зустрілися як раз у Дунаївцях. Це було 4 жовтня 2020 року. Господарі поля відкрили рахунок вже на 53 секунді гри. Мети досяг дальній постріл Миколи Буя. Втім, на початку другого тайму борщагівцям вдалося встановити рівновагу. Олег Лига промчав правим флангом і зробив простріл у карний майданчик дунаєвчан, а Емін Сафіханов у дотик замкнув передачу.

Вдруге команди зіграли між собою вже навесні 2021 року у Макарові. І у матчі, який відбувся 20 квітня, був зафіксований такий самий результат – 1:1. Цього разу першою відзначилася вже наша команда, адже борщагівці грали у статусі господарів. Простріл з лівого флангу від Тимура Погранічного замкнув Олег Лига. В другому таймі гості залишились у меншості, тим не менш їм вдалося відігратися після стандарту. Гол на свій рахунок записав Арсен Кривобедрий.

У першому колі поточного сезону відбулась третя зустріч суперників. В матчі 5 туру у Макарові СК «Чайка» завдав «Епіцентру» мінімальної поразки. Переможний гол забив Олег Лига в самому початку другого тайму. Цікаво, що то була перша звитяга борщагівців у цьому чемпіонаті.

Також слід відзначити, що в усіх поєдинках проти дунаєвчан Спортивний клуб «Чайка» очолювали різні тренери. У минулому сезоні – Олександр Протченко і Олександр Щербаков. В матчі першого кола поточного чемпіонату – Владислав Савчук. Ця традиція буде продовжена, адже наразі головним тренером нашої команди є Денис Хомутов.

Сезон 2020/2021

04.10.20 «Епіцентр» – СК «Чайка»  1:1 (Буй, 1 – Сафіханов, 47)

20.04.21 СК «Чайка» – «Епіцентр»  1:1 (Лига, 26 – Кривобедрий, 66)

Сезон 2021/2022

23.08.21 СК «Чайка» – «Епіцентр»  1:0 (Лига, 46)

Наразі «Епіцентр» посідає 5 сходинку у турнірній таблиці групи А. Після 19 турів команда Олега Надуди має 34 очки (11 перемог, 1 нічия і 6 поразок). Наша команда на 12 місці і відстає від суперника на 19 пунктів.

В рамках цього чемпіонату «Епіцентр» зіграв 9 матчів на власному полі, в яких набрав 21 очко (7 перемог). Дунаєвчани перемагали у 1 турі вінницьку «Ниву» (1:0), у 4 турі – ставищенський «Любомир» (1:0), у 6 турі – закарпатський «Мункач» (3:1), у 8 турі – київський «Рубікон» (1:0), у 10 турі – АФСК «Київ» (1:0), у 14 турі –чернівецьку «Буковину» (1:0), у 17 турі – київський «Лівий берег» (3:1).

Також «Епіцентр» зазнав вдома дві поразки: 3 тур – черкаський ЛНЗ (1:2), 12 тур – «Карпати» Львів (0:1).

Останній матч чемпіонату тиждень тому «Епіцентр» провів у гостях на стадіоні «Ювілейний» у Бучі, де зазнав сенсаційної поразки від ставищенського «Любомира» з рахунком 0:1.