Групу виграли. У неділю – гра з «Олімпією»

Спортивний клуб «Чайка» гідно провів груповий етап Меморіалу Олега Макарова і готується до чвертьфіналу турніру

Минулої п’ятниці завершилися матчі групового етапу на традиційному зимовому турнірі, який проводить Київське обєднання асоціацій футболу (КОАФ). Останню гру команда Дениса Хомутова провела проти «Дружби» з Мирівки. Борщагівці відкрили рахунок на 28-й хвилині (Дмитро Грищенко), а на 76-й добре нам знайомий Максим Головко встановив рівновагу. Нічия 1:1 дозволила нашій команді виграти групу Б.

У неділю, 30 січня, на Меморіалі Олега Макарова заплановані чвертьфінальні матчі. Спортивний клуб «Чайка» зіграє свій матч проти представника Полтавщини – «Олімпії» з Савинців. Гра відбудеться на спортивній базі Академії футбольного клубу «Колос» за адресою: Софіївська Борщагівка, Кільцева дорога, 18. Початок матчу о 13:00.